O mnie
Jestem węgierskim przewodnikiem, plastykiem, studiowałam filologię węgierską. Dzięki swojej otwartości i sympatii do Węgier doskonale mówię po węgiersku.
Przez lata mieszkałam i pracowałam w Budapeszcie dla znanej sieci hotelowej, w biurze turystycznym, w rożnych firmach międzynarodowych. Cały czas planowałam, tworzyłam i realizowałam swoją działalność turystyczną. Zdałam w Budapeszcie egzaminy państwowe i uzyskałam licencjat przewodnika węgierskiego. W Budapeszcie oprowadzałam wiele grup. Poznawałam Węgry, uczyłam się, podróżowałam, często wyjeżdżałam do Kőszeg.

Po latach pracy i kształcenia się, zdaniu egzaminów, uzyskałam moje drugie - obywatelstwo węgierskie. Na co dzień dzielę czas pomiędzy wieloma zajęciami, realizuje rożne pomysły artystyczne, uczestniczę w projektach językowo-plastycznych, jestem członkiem szkolnej grupy teatralnej, należne też do organizacji Naturpark. Spełniam się ogrodniczo - kulinarne, jestem drobnym rolnikiem robiącym np. dżemy, ciasta, lub inne specjały, za co otrzymałam wyróżnienia na lokalnych konkursach gastronomicznych. Jako przewodnik zajmuje się historią byłą i żywą miasta Kőszeg w którym mieszkam. Oprowadzam grupy polskie i węgierskie, organizuje pobyty, rezerwuje noclegi. We współpracy z miejscowymi twórcami przygotowuje programy dla grup. Pragnę by dzięki wiedzy i doświadczeniu istniały prawdziwe i faktyczne informacje w języku polskim na temat historii Kőszeg i naszego regionu.